A+ A A-

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu protokolü kapsamında, Milas’taki 17 okula sertifikası düzenlenen törenle teslim edildi.

100518bayrak.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Beslenme Dostu ve Beyaz Bayrak sertifikalarını almaya hak kazanan okulların sertifikaları, Milas Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda düzenlenen tören ile verildi.
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan Beyaz Bayrak protokolü ve Beslenme Dostu protokolü gereği 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışmaları kapsamında; ilçemiz genelinde Beslenme Dostu ve Beyaz Bayrak almaya hak kazanan okulların belge ve bayrakları Milas Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen tören ile teslim edildi.
Düzenlenen törene; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Ergün Kırova, Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban Karakoç katılarak sertifika ve bayrakları okullara verdiler.
Beslenme Dostu ve Beyaz Bayrak Sertifikalarını alan okullar;
Gümüşlük Anaokulu, Özel Özge Anaokulu, Özel Özge Koleji Anadolu Lisesi, Dr.Mete Ersoy Ortaokulu, Fesleğen İlkokulu, Özel Milas Sınav İlkokulu, Özel Milas Sınav Ortaokulu, Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama 1. ve 2. Kademe, Mesleki Eğitim Merkezi, Özel İstanbul Modern İlimler İlkokulu, Özel İstanbul Modern İlimler Ortaokulu, Özel İstanbul Modern İlimler Anadolu Lisesi, Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, Ören İlkokulu, Özel Milas Anaokulu, Yeniköy Tek İlkokulu, Yeniköy Tek Ortaokulu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin