A+ A A-

 

Milas Dr. Mete Ersoy Ortaokulu “Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım” sergisi ve kermesinde, öğrencilerin hünerleri görücüye çıktı.

100518ogrenci.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Dr. Mete Ersoy Ortaokulu “Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım” sergisi ve kermesinde, öğrenciler hünerlerini sergiledi.
Serginin açılışına; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Muğla Memur-Sen Şube Başkanı Önder Uçak, Muğla Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı Nurten Ayaz Uğur, Milas Eğitim Bir-Sen Başkanı Ali Akarca, kurum müdürleri, okul müdürleri ve veliler etkinliğe katıldı.
Serginin amacını anlatan Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Müdürü İbrahim Türker Yaşoğlu, sergi ve kermese katılan misafirlere teşekkür etti.
Öğrenciler tarafından hazırlanan ve sergilenen ürünler, protokol üyeleri tarafından yoğun ilgi gördü.
Sergi alanının, protokol üyeleri tarafından gezilmesinin ardından etkinlik sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin