A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında her ay gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı, kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla düzenlendi.

090518muhtarlar.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında kırsal ve merkez mahallelerin sorunları ile çözüm yollarını belirlemeye yönelik her ay gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla yapıldı.
Mayıs ayı muhtarlar toplantısına; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, MUSKİ Müdürü Güray Emiroğlu, İlçe Sağlık Müdürü M. Ergun Kırova, Milas Müftüsü Ali Saim Doğru, kamu kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda bir önceki ayda ele alınan konulara değinilerek, gelinen nokta ve sonuçlanan işler hakkında istişare edildi.
Daha sonra ise Kaymakam Arslan toplantıda hazır bulunan mahalle muhtarlarına söz vererek sorumlu bulundukları mahalleleri ile ilgili sıkıntılarını kurum müdürlerine aktarmalarını istedi.
Toplantıda konuşma yapan Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, ihbarların 112 Çağrı Merkezi’ne yapılması gerektiğini belirttikten sonra Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü whatsapp ihbar hattının faaliyetinin sonlandığını kaydetti.
Mahalle muhtarlarının dile getirdikleri dilek ve öneriler kurum müdürleri tarafından not alındı.
Toplantı, karşılıklı istişarelerin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin