A+ A A-

 

Bodrum Belediyesi, geçirdiği rahatsızlık sonucunda yürüme zorluğu çeken Milas’ın Pınararası Mahalle Muhtarı Mustafa Çetin’e akülü engelli aracı teslim etti.

070518muhtar.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Bodrum Belediyesi, geçirdiği rahatsızlık sonucunda yürüme zorluğu çeken Milas’ın Pınararası Mahalle Muhtarı Mustafa Çetin’e akülü engelli aracı hediye etti.
Daha önce yapılan ziyarette, akülü engelli araba ihtiyacı tespit edilen mahalle muhtarı Mustafa Çetin’e Bodrum Belediyesi tarafından aracı teslim edildi.
Dört dönemdir Milas’ın Pınararası Mahalle Muhtarı olan 72 yaşındaki Mustafa Çetin; “Geçirdiğim bir rahatsızlık sonucu son üç yıldır yürüme zorluğu çekiyorum. Hayatımı kolaylaştıracak bu duyarlı davranışı için Bodrum Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a çok teşekkür ederim.” dedi.
Çetin ailesinin diğer fertleri de vermiş olduğu bu destek nedeniyle belediye yetkililerine teşekkür etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin