A+ A A-

 

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ilk kez düzenlenen “Bana bir masal anlat” isimli yarışmada çocuk hikâyeleri anlatarak, minik öğrencileri mest etti. Öğrenciler, yarışmada sergiledikleri performansla tam not aldı.

210418masal.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ilk kez düzenlenen “Bana bir masal anlat” isimli yarışmada çocuk hikâyeleri anlatarak, minik öğrencileri mest etti.
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişim Bölümü öğrencilerinden; Melisa Ordukaya, Beyza Başar, Dilan Kaçıran, Mine Çelik, İrem Özcan, Selin Özer, Büşra Ceylan, Ayşe Yiğit ve Vicdan Açıkgöz, öğretmenleri Esin Demir Andır, Gizem Karakaya ve Nilgün Gün tarafından düzenlenen “Bana bir masal anlat” isimli yarışmada yeteneklerini sergiledi.
Dün Milas Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve çocuk hikayelerinin öğrenciler tarafından anlatıldığı “Bana bir masal anlat” isimli yarışma, minik öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi.
Çocuk hikâyelerini, etkili bir sunumla anlatan öğrenciler jüri üyelerinden tam not aldı. Etkileyici performans sergileyen öğrencilerin katıldığı yarışmanın jüri üyeleri ise Zerrin Ulaş, Mesut Karakaya, Semra Erdoğan, Can Polat, Nilgün Gün ve Engin Söğüt isimlerinden oluştu.
Bana bir masal anlat isimli yarışmada dereceye giren öğrencilere, jüri üyeleri tarafından hediyeleri takdim edildi.
Yarışma sonrasında performanslarıyla göz dolduran öğrenciler, büyük alkış aldı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin