A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kendisine yapılan ziyaretleri makam odasında kabul etti.

190418baskantokat.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a makamında bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.
Milas Mesleki Eğitim Merkezi, Türkiye Görme Engelliler Derneği, Güllük Alevi Kültür Derneği Yönetici ve üyelerini tek tek kabul eden Başkan Tokat ziyaret için herkese teşekkür etti.
Mesleki Eğitim Merkez bahçesi düzenlemesi, beton dökülmesi ve boya badana bakımı için Başkan Tokat’a teşekkür ettiğini belirten Milas Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Öz; “Eğitim Merkezi’mizin ön kısmı adeta kullanılmaz durumdaydı konuyu başkanımıza ilettik. Bir hafta gibi kısa sürede Eğitim Merkezi bahçemizin önüne beton döküldü, bahçe düzenlememiz yapılarak boya ve badana işi de tamamlandı. Bu hizmetlerinden dolayı Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum” dedi.
Türkiye Görme Engelliler Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir’de verdiği destekler için Başkan Tokat’a teşekkür ederek, 13 Mayıs tarihinde Atatürk Kültür Merkezi’nde verecekleri konsere davet etti.
Güllük Alevi Kültür Derneği adına söz alan Tahsin Piliç, dernek olarak yaptıkları faaliyetleri aktararak Başkan Tokat’a yeni yapmayı planladıkları bina için bilgi verdi.
Tüm ziyaretçilere teşekkür eden Başkan Tokat, imkanlar dâhilinde bu tür çalışmaların yapılıp desteklerin devam edeceğini belirtti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin