A+ A A-

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin 98. yıldönümü kutlama programı Milas’ta gerçekleştirilecek olan renkli etkinliklerle kutlanacak.

180418cocukbayrami.jpg

Haber: Hamza Balandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin 98. yıldönümü kutlama programı Milas’ta düzenlenecek olan renkli etkinliklerle kutlanması planlanıyor.
23 Nisan Pazartesi günü Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından saat 09.00’da Atapark’ta çelenk sunum töreni yapılacak.
Çelenk sunum töreninin ardından Dr. Mete Ersoy İlkokulunda saat 09.30’da kutlama programı başlayacak.
Dr. Mete Ersoy İlkokulunda; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama töreni,
saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar devam edecek.
Konuşmaların ardından şiirlerin okunması, oratoryo, potpuri, müzikli gösteri, gölge oyunu canlandırması, halk oyunları gösterileri, ront gösterisi, flütle koro çalışması ve ödül töreninin ardından kutlama programı sona erecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin