A+ A A-

 

Milas’ta bu yıl 42’ncisi kutlanan Turizm Haftası, çeşitli gerçekleştirilen etkinliklerle devam ediyor.

180418turizm.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas’ta bu yıl 42’ncisi kutlanan Turizm Haftası, çeşitli gerçekleştirilen etkinliklerle sürüyor.

Turizm Haftası kapsamında; bugün saat 09.00’da TÜRSAB Bodrum BYK Başkanlığı tarafından, öğrenciler için Atapark’tan hareket edecek olan araçlarla Bodrum Gezisi gerçekleştirilecek.

Yarın Milas Kent Konseyi tarafından saat 13.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda; “Milas’taki Turizm Arzının Değerlendirilmesi” konulu panel yapılacak.

Moderatörlüğünü MSKÜ Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Çeken’in yapacağı panelde; Doç. Dr. Gökhan Ayazlar “Yöre Halkının Turizme Olan Tutumu”, Doç. Dr. Savaş Artuğer “Milas’taki Turistik Değerlerin Pazarlanması” ve Yrd. Doç. Dr. Uğur Çalışkan “Milas Kültür Turizmi ve Girişimcilik” konuları konuşulacak.

21 Nisan Cumartesi günü ise 09.00’da Milas Hükümet Konağı’nın önünden Kapıkırı-Yediler Manastırı Doğa Yürüyüşü etkinliği düzenlenecek.

Gerçekleştirilecek olan etkinliklerin ardından 42. Turizm Haftası kutlamaları sona erecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin