A+ A A-

 

Her yıl 15-22 Nisan arasında kutlanan Turizm Haftası’nın bu yıl 42’ncisi düzenlenecek. Turizm Haftası, Milas’ta bugün gerçekleştirilecek olan bir dizi etkinlikle kutlanacak.

120418turizm_78d7e.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
15-22 Nisan arasında her yıl ülkemizde kutlanan Turizm Haftası kapsamında ‘42. Turizm Haftası Etkinlikleri’ başlıyor.
Turizm Haftası etkinlikleri, bugün Atapark’ta saat 10.00’da düzenlenecek olan açılış töreniyle başlayacak. Törende, halk oyunları gösterisinin ardından el sanatları stantları gezilecek.
Turizm haftasının 2’nci gününde ise Atapark’tan saat 10.00’da hareket edecek olan araçlarla Güllük-Kıyıkışlacık tekne gezisi, şehit ve gazi aileleri için düzenlenecek.
18 Nisan Çarşamba günü saat 09.00’da TÜRSAB Bodrum BYK Başkanlığı tarafından, öğrenciler için Atapark’tan hareket edecek olan araçlarla Bodrum Gezisi gerçekleştirilecek.
19 Nisan Perşembe günü Milas Kent Konseyi tarafından saat 13.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda; “Milas’taki Turizm Arzının Değerlendirilmesi” konulu panel yapılacak. Moderatörlüğünü MSKÜ Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Çeken’in yapacağı panelde; Doç. Dr. Gökhan Ayazlar “Yöre Halkının Turizme Olan Tutumu”, Doç. Dr. Savaş Artuğer “Milas’taki Turistik Değerlerin Pazarlanması” ve Yrd. Doç. Dr. Uğur Çalışkan “Milas Kültür Turizmi ve Girişimcilik” konuları konuşulacak.
21 nisan Cumartesi günü ise 09.00’da Milas Hükümet Konağı’nın önünden Kapıkırı-Yediler Manastırı Doğa Yürüyüşü etkinliği düzenlenecek.
15-22 Nisan arasında kutlanacak olan 42’nci Turizm Haftası, dolu dolu geçecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin