A+ A A-

 

Milas’ta Martes ve Maral Enerji, gerçekleştirilen açılış töreninin ardından hizmete girdi.

160418martesmaral.jpg
Haber:Hamza Balandı
Milas’ın Hacı İlyas Mahallesi Gümüşkesen Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan, Martes ve Maral Enerji düzenlenen törenle açıldı.
Turgut Maral işletmeciliğindeki Martes ile Erkut Maral işletmesinde bulunan Maral Enerji’nin açılış törenine; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, MİTSO Başkanı Reşit Özer, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Açılış törenine katılan Başkan Tokat, Turgut ve Erkan Maral’a hayırlı olmasını temenni ettikten sonra bol kazançlar diledi.
Martes ısı pompası, klima, kalorifer, havalandırma, yangın ve sıhhi tesisat alanında; Maral Enerji ise yenilenebilir enerji, güç sistemleri ve elektrik malzemeleri alanında vatandaşlara hizmet verecek.
Düzenlenen açılış töreni, kurdelelerin kesilmesinin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin