A+ A A-

 

Bölgenin buluşma noktası olan 97.1 Radyo Tech’te yepyeni bir format, dinleyicilerle buluşuyor. “Gölge Adam” programıyla her hafta dinleyicilerle buluşacak olan Mehmet Sezen, radyo başındakileri esprileriyle kırıp geçirecek.

130418golgeadam.jpg
Haber:Yunus Emre Demirtaş
Bölgenin buluşma noktası 97.1 Radyo Tech’te yepyeni bir format, dinleyicilerle buluşuyor.
“Gölge Adam” programıyla her hafta dinleyicilerle buluşacak olan Mehmet Sezen, radyo başındakileri esprileriyle güldürecek.
Milas ve Bodrum’da tek kişilik gösteriler yapan komedyen Mehmet Sezen, artık her hafta Çarşamba günü saat 15.00-16.00 arasında 97.1 Radyo Tech dinleyicileriyle buluşacak.
Hayatından komik kesitler sunan ve gündem konularını farklı ele alan ‘Gölge Adam’ programının sunucusu Sezen, esprileriyle herkesi kırıp geçirecek.
Sezen’in programı, internet üzerinden de canlı olarak dinlenebilecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin