A+ A A-

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilatı Başkanlığının talimatları doğrultusunda, önceden istifası alınan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar yeniden göreve iade edilerek, AK Parti Genel Merkez tarafından ilçe yönetim kurulunu kurması için yetki belgesi takdim edildi.

110418acar_8b4b3.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar’a AK Parti Genel Merkez Teşkilatı Başkanlığı tarafından, ilçe yönetim kurulunu oluşturması için yetki belgesi verildi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının isteği üzerine daha önceden istifaları alınmış olan; AK Parti Milas İlçe Ana Kademe Yönetim Kurulu hakkında yapılan istişareler ve değerlendirmeler sonucunda, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş tarafından AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar’a 11 Nisan 2018 Çarşamba günü itibari İlçe Yönetim Kurulunu kurmak üzere yetki belgesi takdim edildi.
AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, “Bütün teşkilatımızla birlikte, daha güzel işlere adım atacağız inşallah.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin