A+ A A-

 

Milaslı çevreci vatandaşlar, çöp kutuları yerine kaldırımlara ve etrafa çöp atan kişilere tepki gösterdi. Hem görüntü hem de çevre kirliliğine sebebiyet veren vatandaşlar kınandı.

120418cop.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas’ta bazı duyarsız kişilerin yaptığı davranışlar, vatandaşların tepkisini çekti.
Milas’ın birçok yerine konulan çöp kutuları yerine, etrafına veya kaldırımlara çöp yığınlarına kişilere duyarlı vatandaşlardan tepki gecikmedi.
Milas’ın Halil Bey Bulvarı’nda yaşanan olayda, boş çöp kutusu yerine; çöp kutusunun dibine çöplerini atan duyarsız kişileri vatandaşlar kınadı.
Temiz bir Milas için çöplerin, çöp kutularına atılması gerektiğinin altını çizen duyarlı vatandaşlar: “Bazı çevreye duyarsız kişiler, çöplerini çöp kutusu yerine ya kaldırıma ya da etrafa saçıyor. Çöp kutusu boş iken bunun yerine eylemi gerçekleştiren duyarsız vatandaş, çöplerini çöp kutusunun etrafına atmış. Bu çöpler, hem sağlığa tehdit oluşturuyor hem de görüntü kirliliğine sebep oluyor. Biz, vatandaşlardan çevreye karşı daha hassas ve duyarlı olmalarını bekliyoruz.” dediler.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin