A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kutsal mesleğin, Atatürk’ün “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.” Sözüyle güven ve takdir kazandığını belirterek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

140318tipbayrami.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Tokat mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çağdaş bir toplumda bireylerin sağlık ihtiyaçlarının ve sorunlarının çözülmesinde gece-gündüz demeden büyük özveriyle çalışan doktorlarımız ve bütün sağlık çalışanlarımızın, bu özel gününü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ‘Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz.’sözüyle güven ve takdirini kazanmış, en temel insan hakkı olan yaşama hakkının korunmasında ve insan hayatını kurtarmaya yönelik kutsal bir görevi icra eden hekimlerimizin ve sağlıklı bir toplum yaşatılmasında önemli katkıları olan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin