A+ A A-

 

AK Parti Milas Kadın Kolları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik gerçekleştirdi.

100318kadin_77e96.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
AK Parti Milas Kadın Kolları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi.
Milas Halk Eğitim Merkezi’nde geçtiğimiz 9 Mart Cuma günü saat 20.00’de düzenlenen etkinlikte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı.
Düzenlenen etkinliğe; AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, eski AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, TÜGVA Milas İlçe Temsilcisi Ramiz Ügey, AK Parti Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Cemile Özdemir, AK Parti Milas Gençlik Kolları Başkanı Av. Kadir Bingöl, Av. Canan Özmen, Av. Kübra Koç, Aile Danışmanı ve Uzman Eğitmeni Ayşe Sandal, AK Parti Milas İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer katıldı.
Açılış konuşmalarının ardından konuşmacılar; AK Parti Milas Gençlik Kolları Başkanı Av. Kadir Bingöl, Av. Canan Özmen, Av. Kübra Koç, Aile Danışmanı ve Uzman Eğitmeni Ayşe Sandal seminer gerçekleştirdi.
Düzenlenen seminerde; aile içi şiddetle mücadele etmenin yolları, aile içi iletişim sorunları ve çözüm yolları hakkında salonda bulunan misafirlere konuşma gerçekleştirildi.
Seminerde ayrıca; kadınların hakları ve bir şiddet durumuyla karşılaşması durumunda neler yapabilecekleri anlatıldı. Kadınlara, yasalar çerçevesinde bilgilendirmeler ve yardım isteyebilecekleri kuruluşlar aktarıldı.
Konferansa gelen kadınlara, AK Parti Milas İlçe Başkanlığı tarafından karanfil uzatıldı.
Etkinliğin ardından AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Seminer, konuşmaların ardından sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin