A+ A A-

 

Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 3 gün sonra kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Fuarın açılışının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk gelmesi dolayısıyla, kadın çiftçilere özel sürprizlerin olacağı açıklandı.

050318fuar.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’ta geleneksel hale gelen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 8-11 Mart tarihleri arasında yapılacak.
Bu yıl 9'uncu kez kapılarını açacak olan, Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle özel kutlama yapılacak.
KADINLARA ÖZEL PROGRAM
Expolink Fuarcılık; Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne denk gelmesi nedeniyle kadın çiftçiler için çok özel, sürpriz kutlama programı oluşturulduğunu açıkladı.
Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili açıklama yapan Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan, bu yıl fuar alanın geçen yıllara göre Bin 200 metrekare daha büyüdüğünü ve katılan firma sayısının geçen yıllara göre daha da arttığını belirterek: “Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, tüm Türkiye'de bilinen, tanınan, takip edilen bir fuar haline geldi. Gerek ziyaretçi sayısı bakımından, gerek katılan firma sayısı bakımından ve gerekse fuar boyunca oluşan alışveriş potansiyeli bakımından, Türkiye'nin ilk 3 fuarından birisi haline geldi. Hiç kuşku yok ki, Milas'taki bu başarıda en büyük pay; başta Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve MİTSO olmak üzere kurumlar arası diyalog ve işbirliğinindir. Milas'taki bu kurumlar arası işbirliği, dayanışma ve yardımlaşma sürdüğü sürece Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı çok daha iyi yerlere gelecektir.” dedi.
Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan; ayrıca ilki geçen yıl yapılan, ikincisi bu yıl 28 Mart'ta açılacak olan Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı'na da tüm Milaslıları davet etti.
Her yıl Milas'ta çok geniş bir firma katılımı ve benzerleri arasında rekor ziyaretçi sayısıyla Türkiye'nin önde gelen fuarları arasına adını yazdıran Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bu yıl 8-11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar, 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin