A+ A A-

 

Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı’nda, aslen Manisa’nın Salihli ilçesinde olan ve Milas’ta yaşayan Uzman Çavuş Mahmut Koçman yaralandı.

120218kocman_91dcf.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı’nda aslen Manisa’nın Salihli ilçesinden olan ve Milas’ta yaşayan Uzman Çavuş Mahmut Koçman yaralandı.
Edinilen bilgiye göre; Suriye’nin Afrin bölgesine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nda
aslen Manisa’nın Salihli ilçesinden olan ve bir süredir Milas’ta yaşayan Çavuş Mahmut Koçman yaralandı.
Koçman’ın yaralandığı haberini alan; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi temsilcileri ve Muğla İl Şoförler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği temsilcileri tarafından yapılan ziyarette aileye geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.
Özel bir şirkette şoförlük yapan baba Osman Koçman; yetkililere geçmiş olsun ziyaretinde bulundukları için teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
25 yaşındaki yaralı asker Koçman’ın, Ankara GATA’da tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin