A+ A A-

 

MİTSO seçiminin yaklaşmasıyla çalışmalarına hız veren MİTSO başkan adayı Halil İbrahim Gülen, çalışma grubunda yer alan isimlerle toplantı yaparak seçim stratejilerini belirledi.

080218ekip_9deef.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Önümüzdeki nisan yada mayıs ayında gerçekleştirilmesi öngörülen Milas Ticaret ve Sanayi Odası seçiminin yaklaşmasıyla çalışmalarına hız veren MİTSO başkan adayı Halil İbrahim Gülen, çalışma arkadaşlarıyla toplantı yaptı. Menteş Mahallesi’ndeki Esinti Restaurant’ta düzenlenen toplantının gündeminde, seçim stratejileri yer aldı.
MİTSO başkanlığına aday olmasındaki etkenleri anlatan bir konuşma yapan Gülen, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bildiğiniz gibi MİTSO’nun nisan ayı gibi seçimi var. Biz MİTSO’nun genç ve yeni bir kadro ile yola çıkmasını uygun gören bir ekibiz. 2016 yılında meslek komitelerinde görev yaptığım dönemde çeşitli arkadaşlarımızın ısrarı üzerine bu görevi sürdürmem istendi. Ben o ara kendilerinden şunu talep ettim, ‘MİTSO’nun gerek üyeleriyle gerekse ilgili, ilgisiz eşimle, dostumla inandığım bir düşünce yapısında olan arkadaşlarımla görüşeceğim. Gerçekten de MİTSO’da biz olabileceksek, ortak akıl kullanabileceksek, sorunları yerinde ve zamanında çözebileceksek, yeni bir kadro, yeni bir girişim, yeni bir grupla aday olmayı düşünürüz.’ tavrı ile yaklaştık.
Hepinizin bildiği gibi, biz ortak düşünmeyi birlikte çalışmayı ve en önemlisi de ‘Üye var olsun ki oda var olsun.’ inancı ve felsefesiyle, üyenin her türlü sorununu en hızlı bir şekilde, çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürecek olan kadroyu yaratma misyonu edindik. Milasımıza Muğlamıza ve ülkemize hayırlı olsun. İkinci toplantımızda ise projelerimizi açıklayacağız.”
Üyenin önemine dikkat çeken Gülen, “Ana öğemiz üye! Üyenin varlığı birçok konunun çözüm noktası. Birçok projenin, düşüncenin hızlı ve ivedi bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ana ilke. Dolayısıyla biz, oda ile üye arasındaki sevgi bağlarını sonuna kadar güçlü tutmak adına, kararlıyız. Oda ile üye arasındaki o bağı, bir de üyelerin kendi arasındaki işbirliğini, dayanışmayı dönüştürmek de büyük ilkelerimizden bir tanesi. Büyük bir aile olmanın ana unsuru, üyeler arasındaki işbirliğini ve gücü bir alanda toplamak, bizim ana ilkelerimizden bir tanesi olacak. İlerde halkı ve basını bilgilendirecek olduğumuz projelerimizi, neden aday olduğumuzdan başlayarak ileriye doğru yol haritamızı, ileriki dönemlerde açıklayacağız. Bugün toplantımızda iki gündem maddemiz var. İlk etaptaki sorumlu, görevli arkadaşlarımızın birbiriyle tanışması, ikincisi önümüzdeki seçimin stratejik olarak hazırlanması gibi iki gündem maddemiz var.” dedi.
Toplantı açıklamanın ardından basına kapalı şekilde devam etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin