A+ A A-

 

Milas’ta 10 gün önce kaybolduktan sonra, Akdağ mevkiinde cansız bedeni bulunan zihinsel engelli Mustafa Ali Yorulmaz, dün düzenlenen cenaze töreniyle sevenlerinin gözyaşı ve duaları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

07022018cenazemanset_c75b7.jpg
Haber: Seyfi Öngel
Milas’ın Kırcağız Mahallesi’nde yaşayan zihinsel engelli ve epilepsi hastası 28 yaşındaki Mustafa Ali Yorulmaz, 10 gün önce ailesiyle zeytin hasadı yaparken kaybolmuştu. AFAD, AKUT, jandarma, polis ve vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen arama çalışmaları, geçtiğimiz salı günü sabah saatlerinde Akdağ’da koyunlarını otlatan bir çobanın ihbarıyla son buldu. Epilepsi hastası gencin cansız bedeninin çoban tarafından bulunmasının ardından ailesi, akrabaları ve sevenleri yasa boğuldu.
Mustafa için dün Ağa Camii’nde cenaze töreni düzendi. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, CHP İlçe Başkanı Suat Özcan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü Salim Tanış, mahalle muhtarları ve Yorulmaz ailesinin yakınları katıldı. Törenin ardından Mustafa’nın naaşı, Sek Mahallesi mezarlığına defnedildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin