A+ A A-

 

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle sıkça gündeme gelen Milas Çarşı grubu, Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şubesinin Milas’taki üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Engellilerin karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerilerinin konuşulduğu etkinliğe katılan görme engellilere özel baston ve atkı hediye edildi.

070218besiktas.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Sosyal sorumluluk projeleriyle herkesin takdirini toplayan Milas Çarşı grubu, Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şubesinin Milas’ta yaşayan üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Görme engellilerin günlük hayatta karşılaştığı sorunlar ve bu konulardaki çözüm önerilerinin konuşulduğu kahvaltıda, görme engelliler için üretilmiş özel bastonlar ve Beşiktaş atkıları hediye edildi.
Engelli vatandaşların bir günde, bir haftada hatırlamanın doğru olmadığını belirten Milas Çarşı Grubu Sözcüsü Ali Kahraman, “Engellilerin sadece engelliler haftasında değil, sürekli yanındayız. Onların yaşamını kolaylaştırmak, yanlarında olmak ve sürekli hatırlamak için bu kahvaltıyı düzenledik. Milas Çarşı Grubu olarak sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğiz.” dedi.
Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir ise Milas Çarşı Grubu’nun nazik davetinden ötürü büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek Beşiktaşlılara teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin