A+ A A-

 

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Milas’ın yeşil alanını artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

030218yesilmilas.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas’ı görsel yönden güzelleştirmek isteyen Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çalışmalarına devam ediyor.
Bir taraftan yeni projeler hazırlanırken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü saha uygulamasını da tüm hızıyla sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince; ilçe genelindeki tüm mahallelere yeni parklar inşa edilirken, mevcut birçok park yeniden dizayn ediliyor. Cadde, sokak ve yeşil alanlarda da budama ve çevre düzenlemeleri gerçekleştiriliyor. Ekipler ayrıca ilçenin her yerine kendi sera alanında yetiştirdiği mevsimlik çiçeklerin dikim işine de devam ediyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, Milas Belediye binası önündeki alanda mevsimlik çiçekler sökülerek topraklar tazelenip, gübrelendi. Hazır hale getirilen yeşil alanlara yeni mevsimlik çiçek dikimine başlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri; kışlık çiçek dikiminin program dâhilinde devam edeceğini kaydetti. Ayrıca müdürlük ekipleri açıklamasında, şehir genelinde bulunan ağaçlarda ve parklarda budama çalışmalarını da yaptığını belirtti.
Açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas’ımızın sahip olduğu doğal güzelliklerinin bilinciyle, çok daha güzel ve yüksek standartlarda yaşam imkânı için tüm birimlerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir” ifadelerini kullandı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin