A+ A A-

 

Özel Milas Özge Koleji 1. sınıf öğrencileri, tamamladıkları ilk dönemin ardından öğretmenleri ile birlikte “Okuma Bayramı” düzenledi.

030218ozgekoleji.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Özel Milas Özge Koleji, 1. Sınıf öğrencileri okuma-yazmayı öğrenmenin mutluluğunu yaşadı. Tamamladıkları ilk dönemin ardından öğretmenleri ile birlikte “Okuma Bayramı” hazırlayan öğrenciler, ailelerine gurur dolu anlar yaşattı.
Özge Koleji Menteş Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen Okuma Bayramı’nda; şiir, müzik, dans, drama gösterilerinin yer aldı. Etkinliğe Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı Arda Deveci, Milas Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Muğla Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bilal Duman ve öğrenci velileri katıldı.
Öğrencilerin güzel ve eğlenceli gösterileri, izleyiciler tarafından büyük beğeni ve alkış topladı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin