A+ A A-

 

Milas Cumhuriyet İlkokulu, kardeş okul olarak seçtikleri Bilecik’teki Özel Edebali Anaokuluna hediye gönderdi. Minik öğrenciler, gönderilen hediye paketlerini mutlulukla açtı.

120118kardes_3da4d.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, kendilerine kardeş olarak seçtikleri Özel Bilecik Edebali Anaokulunda eğitim gören minik öğrencilerin yılbaşını kutlamak için sürpriz hediyeler hazırladı.
Özel Bilecik Edebali Anaokulunun minik öğrencileri, Milas’tan gelen sürpriz hediye paketlerini mutlulukla açtı.
Milas Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı Milas’ı tanıtan kartlar ve yılbaşı hediyeleri, kargo aracılığıyla Özel Bilecik Edebali Anaokulu öğrencilerine gönderildi. Minikler, gelen kargoyu büyük bir heyecanla açarak; kardeş okulun gönderdiği hediyeler karşısında oldukça mutluluk yaşadı.
Gelen hediyeleri alan çocukların mutlulukları yüzlerinden okunurken; kendilerinin de en kısa zamanda kardeşlerine hediyeler ve Bilecik'i anlatan tebrik kartları göndereceklerini söylediler.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin