A+ A A-

 

AKD Kids’in minik öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kapsamında Milasmedya’ya sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Minikler, gazetenin yapım ve yayın aşamasına kadar olan süreç hakkında bilgilendirildi.

110118milasmedya_3effe.jpg


Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas AKD Kids’in minik öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için Milasmedya’ya sürpriz bir ziyaret düzenledi. Miniklere, gazetecilik mesleği anlatıldı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında, Milasmedya’yı ziyaret eden mink öğrencilere; gazetenin yapım ve yayın aşamasına kadar geçen süreç aktarıldı.
Gazete Milas Yazı İşleri Müdürü Demet Leyne Turhan; Milasmedya Grubu bünyesinde bulunan Gazete Milas ve Menteşe Gazetesi, aynı zamanda haber portalı olan Gunaydinmilas.com hakkında miniklerin merak ettiği soruları cevaplandırdı. Anaokulu öğrencileri, gazetecilik mesleğini eğlenceli bir biçimde öğrendi.
Minikler; ayrıca 97.1 Radyo Tech’i de ziyaret ederek, merak ettikleri hakkında bilgilendirildi. Milasmedya personeline çiçek takdim eden miniklere; çam sakızı çoban armağanı hediyeler verildi.
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin