A+ A A-

 

Milas’a bağlı Meşelik Mahallesi’nin sokakları, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kilit parke taşı ile döşeniyor.

090117meselik_6f418.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Belediyesi, kırsal mahalle yatırımlarına devam ediyor.
Hizmetin 132 mahalleye eşit dağıtılmasını amaçlayan belediye, şehir merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışma yürütüyor.
Milas Belediyesi, ilçenin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir kent olması için çalışmalarını sürdürüyor.
“Tüm mahallelere eşit hizmet” vurgusuyla yola çıkan Milas Belediyesi, Meşelik Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.
Her yıl parke taşı döşeme işleminin program dâhilinde devam edeceği ve bütün mahallelerde parke taşının tamamlanacağını ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Göreve geldiğimiz günden bu yana imkânlarımız elverdiğince ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli yatırımlara imza attık. Özellikle köyken mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerimizde eksiklerin tamamlanması için büyük çaba sarf ediyoruz. Yapılan bu çalışmalardan hem Mahalle muhtarlarımız hem de halkımız oldukça memnun” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin