A+ A A-

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Muğla ve çevresinde görülecek olan gök gürültülü sağanak yağışlar hakkında vatandaşları gerekli tedbirleri alması için uyarıda bulundu.

220915kuvvetliyagisadikkat_8aad4_30e46_fd50c_fcf53.gif
Haber: Gülşah Baştaşkın
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiler ışığında, bugün sabah saatlerinden itibaren gök gürültülü kuvvetli yağış bekleniyor.
Muğla ili genelinde ve Milas’ta gün boyunca etkili olacak gök gürültülü sağanak yağışların, bugün 06.00-18.00 saatleri arasında etkili olması öngörülüyor.
Muğla çevrelerinde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Muğla il merkezi ve batısında kuvvetli (21-50 Kg/m2), doğusunda kuvvetli ve çok kuvvetli (51-75 Kg/m2) olması beklendiğinden, vatandaşlar meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı uyarıldı.
Uzmanlar; kuvvetli yağışın neden olabileceği sel, su baskını, heyelan, yıldırım, hortum, çatı uçması, gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli olması konusunda uyarı yaptı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin