A+ A A-

 

Milas Telekom Teknik Operasyonlar Birimi, yenilenen eski binasında yeniden hizmet vermeye başladı. Telekom, yenilenen hizmet binasında vatandaşların sorunlarını artık yüz yüze çözebilecek.

010117telekom.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Telekom Operasyonlar Birimi, Hisarbaşı Mahallesi Zahire Sokak’ta bulunan adreste hizmet vermeye başladı.
Yenilenen eski hizmet binasında kurulan Telekom Operasyonlar Birimi, vatandaşların sorunlarını daha hızlı çözebilmek için çalışacak.
Edinilen bilgiye göre; yeni yapıda Milas Telekom’da teknik ve idari birimler iki ayrı yöneticilikle yönetilecek. Öncesinde Söke Telekom Müdürü olan Birol Acar, geçtiğimiz aylarda Milas Operasyon Yöneticisi görevine atandı. Acar’ın, Milas’ta göreve gelmesiyle birlikte ilçede kangren durumuna dönen Telekom sorunlarının büyük bir hızla çözüldüğü ve Milas’ın aktif abone sayısının Muğla genelinde artışa geçtiği öğrenildi. “Fiberkent” projesinin uygulandığı Milas’ta, mevcut Telekom problemlerinin büyük bir oranda çözüldüğü ve kaliteli hizmet için operasyon biriminin daha aktif şekilde çalışacağı belirtildi.
Türk Telekomünikasyon AŞ. ana iletişim kanalları www.turktelekom.com.tr ve 444 1 444 çağrı merkezi olmakla birlikte, teknik istek ve sorunlarını yüz yüze ifade etmek isteyen vatandaşlar Milas Operasyon Merkezi’ne başvurabilecekler.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin