A+ A A-

 

AK Parti Milas Teşkilatı yöneticileri, yeni yılda çalışan güvenlik güçleri ve sağlık ekipleriyle birlikte girdi.

010117yeniyil_ae8ac.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
AK Parti Milas Teşkilatı yönetici ve üyeleri yeni yılın ilk dakikalarını görev yapan güvenlik güçleri ve sağlık ekipleriyle birlikte geçirdi.
AK Parti Milas Teşkilatı Başkanı Fahri Acar, Gençlik Kolları Başkanı Emre Güçlü ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan’ı ve görev yapan askerleri ziyaret etti.
Buradan Milas Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan polislere ziyaret gerçekleştirdi. Ardından Akkent Polis Kontrol Noktası’nda görev yapan polisleri ve Milas – Bodrum karayolu kenarındaki Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğinde görev alan polislere yeni yıl ziyaretinde bulundu.
Partililer, buradan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesini ziyaret ederek, görevli sağlık çalışanlarının ve hastanede yatan hastaların yeni yıllarını kutladı.
Acar, gazetecilere yaptığı açıklamada, halkın güvenliği için 24 saat esasına göre görev yapan güvenlik güçleri ve sağlık çalışanlarıyla birlikte yeni yıla girmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin