A+ A A-

 

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentte bulunan okulların ve camilerin ihtiyaçlarını gidermeyi sürdürüyor. Okullarda bahçe ve yol düzenlemeleri Milas Belediyesi tarafından yapılıyor.

061217belediyecalisma_25b77.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Milas genelindeki tüm okulların ihtiyaçlarına imkânlar ölçüsünde hizmet götürmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda; İsmetpaşa Mahallesi Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu bahçe düzenlemesi ve kilit parke taşı döşenmesi çalışmaları Milas Belediyesi ekiplerince gerçekleştirildi.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, göreve geldikleri gün verdikleri sözleri bir bir yerine getirmeye kararlı olduklarını ifade ederek, “Bizim için okullarımız, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz son derece önemli. Milas’ta bu okullarda eğitim gören gençlerimiz ve çocuklarımız bizlerin geleceğidirler. Onlara en iyi fiziki şartları sunmalıyız ki onlar sadece bulundukları ortamda eğitimi ve geleceklerini düşünebilsinler. Aynı şekilde hizmet kapsamımız dışında olmasına rağmen camilerimizde de gerekli olan bakım onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okullar ve camilerimizde gerekli çalışmalarda belediyemizi imkânlar ölçüsünce daima göreceksiniz” şeklinde konuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin