A+ A A-

 

Milas’ta bir firma, ürünlerini rahatça koyabilmek için kaldırımı işgal etti. Ürünlerini koyacağı kaldırımda bulunan portakal ağaçlarını da engel teşkil etmesin diye kesti.

051217gasp.jpg
Haber Merkezi
Milas’ın Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi’nde yaşanan olay, akıllara durgunluk getirdi. Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi’nde bulunan Gazeteci Hasan Tahsin Caddesi’nde faaliyet gösteren bir firma, inşaat ürünlerini koymak için kaldırımı işgal etti.
Firma, ürünlerini rahatça koyabilmek için kaldırımla arasında bulunan tel örgüleri kaldırdı. Ürünlerini kaldırıma taşıyan firma, öte yandan kaldırım üzerinde buluna portakal ağaçlarını da kesti.
“PORTAKAL AĞAÇLARINI TUĞLA ARASINA GÖMDÜLER”
Duruma tepki gösteren mahalleliler, kaldırımda yürüyecek bir alanları kalmadığını belirterek: “Hakkımız resmen gasp edildi. İnşaat ürünlerini rahatça koymak isteyen firma, caddedeki kaldırımları işgal etti. Tel örgü sınırını kaldırıp, tuğlalarını kaldırıma taşıyan firma; engel olmasın diye de kaldırımdaki portakal ağalarını kesti. Kimisini ise tuğlaların arasına sıkıştırarak, gömdüler. Bu kabul edilebilecek bir durum değildir. Bir yere gitmek için artık kaldırım yerine, yolun ortasından yürümek zorunda Firmanın kaldırıma tuğla ördüklerini dile getiren vatandaşlar, “Biz bu görüntünün ve durumun artık son bulmasını istiyoruz. Kaldırımlarımızın işgalden kurtarılmasını bekliyoruz. Yetkililerden bu durum hakkında işlem başlatmasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandılar.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin