A+ A A-

 

Milas Belediyesi, ilçe genelinde cadde ve sokaklarda başlattığı onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

041217cadde_e2da6.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Belediyesi, ilçe genelinde cadde ve sokaklarda başlattığı onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Milas genelinde asfalt, kaldırım, bordür-tretuvar ve dekoratif kilit parke çalışmalarını devam ettiriyor. Yapılan çalışmalar neticesinde birçok caddenin görünümünü değiştirerek modern hale getirilmesini sağlayan ekipler şimdide Gümüşlük Mahallesi’nin çehresini değiştirmek için çalışıyor.
Gümüşlük Mahallesi Gümüşkesen Caddesi üzerinde yapılan kaldırım, bordür ve dekoratif parke taşı çalışmaları kapsamında caddenin görünümü değişti. Milas Belediyesi, alt yapısını sağlam hale getirdiği caddelerin üst yapısının çalışmasını da gerçekleştiriyor.
Çalışmaları Fen İşleri Müdürü Okan Koban ile birlikte yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz: “Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisttin ziyaret ettiği Gümüşkesen Anıtı’na giden yolda yapılan çalışmalarımız kapsamında yaya kaldırımlarının oluşturulmasını sağladık. Caddenin çehresini değiştirecek bir çalışma ortaya koyarak dekoratif kilit parke taşı işlemini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız bittiği zaman caddemiz modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin