A+ A A-

 

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadele kapsamında ‘0552 155 48 48’ numaralı Narko Mobil İhbar Hattı oluşturdu.

041217uyusturucu.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Uyuşturucuyla etkin bir şekilde mücadele etmek amacıyla başlatılan Narko Mobil Projesi kapsamında, ‘0552 155 48 48’ numaralı Whatsapp uyuşturucu ihbar hattı oluşturuldu. Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğünün uygulamaya koyduğu Narko Mobil İhbar Hattı, vatandaş ile kolluk kuvvetlerinin arasındaki mesafeyi kısaltarak narkotik suçlarla etkin mücadeleyi amaçlıyor.
Milas Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği, proje kapsamında basılan broşürleri ve bilgilendirme afişlerinin dağıtarak, vatandaşlara uygulamayı anlattı.
İlce genelindeki okullara, hastanalere, kafelere, kahvehanelere ve muhtarlıklara, alışveriş merkezlerine afiş asan polis ekipleri, Milas halkını uyuşturucuyla mücadele için uygulamayı kullanmaya davet etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin