A+ A A-

 

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ve Milas Belediyesi işbirliğinde, yarın Ören Mahallesi’nde 100 boğanın katılımıyla ‘Boğa Güreşi’ düzenlenecek.

021217boga_9cfd1.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’ın Ören Mahallesi’nde yarın Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ve Milas Belediyesi işbirliğinde boğa güreşi gerçekleştirilecek.
Ege Bölgesi’nin dört bir yerinden katılacak olan 100 güreşçi boğayla düzenlenecek olan güreş, Ören Mahallesi Toprak Sahası’nda yapılacak.
Tüm vatandaşları, yarın yapılacak olan boğa güreşine davet eden Milas Yörük Ovaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut, “Ören Toprak Sahası’nda yarın, Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat’ın da katkılarıyla boğa güreşi düzenleyeceğiz. Ege Bölgesi’nden 100 güreşçi boğa katılacak. Baş güreşlerinin de yaşanacağı etkinliğimize, tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin