A+ A A-

 

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ve Milas Belediyesi işbirliğinde, 3 Aralık Pazar günü Ören Mahallesi’nde ‘Boğa Güreşi’ düzenlenecek.

301117boga_b523b.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas’ın Ören Mahallesi’nde 3 Aralık Pazar günü Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ve Milas Belediyesi işbirliğinde boğa güreşi gerçekleştirilecek.
Muğla bölgesinin dört bir yerinden katılacak olan boğalarla düzenlenecek olan güreş, Ören Mahallesi Toprak Sahası’nda yapılacak.
Tüm vatandaşları, 3 Aralık Pazar günü yapılacak olan boğa güreşine davet eden Milas Yörük Ovaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut, “Ören Toprak Sahası’nda 3 Aralık Pazar günü, Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat’ın da katkılarıyla boğa güreşi düzenleyeceğiz. Baş güreşlerinin de yaşanacağı etkinliğimize, tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin