A+ A A-

 

Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat ile Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak, Salı Pazarı esnafını gezerek dertlerini dinledi.

301117esnaf.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat ile Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak, Salı Pazarı esnafını gezerek sorunlarını dinledi.
Pazar yerini ziyaret edip, halkın ve esnafın sorunlarını yerinde görmek için pazar esnafını gezdiklerini ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Mat: “Milas Belediyesi olarak halkımız ve esnafımızın her türlü sorununa anında çözüm bulmak için çalışıyoruz. Bu kez pazarcı esnafımız yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını sıkıntılarını dinledik. Belediye olarak bize söylenilenleri arkadaşlarımız not aldı. Belediye olarak sorunların çözümü için elimizden gelen kolaylığı sağlayacağız” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin