A+ A A-

 

Milas’ın Güllük Mahallesi’nde yolun ortasında açık unutulan rögar kapağı, sürücülere korkulu anlar yaşatıyor. Duruma tepki gösteren vatandaşlar, durumun bir an önce çözülmesini talep etti.

291117kaza.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’a bağlı Güllük Mahallesi Sıralık Caddesi’nde bir süre önce açık bir şekilde unutulan Türk Telekom’a ait rögar kapağı, yoldan geçen sürücülere ve vatandaşlara korku dolu anlar yaşatıyor.
Defalarca, durumu yetkililere bildirdiklerini ifade eden vatandaşlar: “Milas’ın gözde tatil merkezlerinden biri olan Güllük’te yaşanan durum, artık bizleri bezdirdi. Sıralık Caddesi yolunun tam ortasında Türk Telekom’a ait açık halde unutulmuş olan rögar kapağı etrafa tehlike saçıyor. İşlek olan yolda, açık bırakılan rögar kapağını fark edemeyen sürücüler kaza tehlikesi atlatıyor.” dediler.
Açık bırakılan rögar kapağı nedeniyle defalarca kaza atlatıldığını da sözlerine ekleyen vatandaşlar yetkililere seslenerek: “Güllük Zabıtası ekipleri, gelen şikâyetlerin sonrasında durumu yazılı şekilde yetkili birimlere iletti. Fakat bir sonuca ulaşmadı. Sürekli bu alanda, kaza tehlikesi atlatılıyor. Buranın yapılması için bir kazanın olması veya birinin canının yanması mı gerekir. Konuyla ilgili yetkililerin bir çözüm üretmesini ve bu durumun sona ermesini bekliyoruz.” ifadelerini kullanarak duruma tepki gösterdiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin