A+ A A-

 

Milas’ta dün itibariyle etkili olan gök gürültülü çok kuvveti yağışların, bugün de ilçede etkisini göstermesi bekleniyor.

130116saganak_c33ed_4c4f6.gif
Haber: Demet Leyne Turhan
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, dün itibariyle Muğla çevrelerinde ve Milas’ta gök gürültülü çok kuvvetli yağış hakkında uyarılarda bulundu. Etkili sağanak yağışların, Milas’ta bugün de süreceği öğrenildi.
Dün Milas’ta öğleden sonra etkisini gösteren gök gürültülü çok kuvvetli yağışla beraber, metrekareye 51-75 kg arasında yağış düştü. Kuvvetli yağışla birlikte rüzgârın da etkisiyle, kısa süreli fırtına da yaşandı.
Uzmanlar; kuvvetli yağışın neden olabileceği sel, su baskını, heyelan, yıldırım, hortum, çatı uçması, gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli olması konusunda uyarı yaptı.
Yağışlı hava, yarın itibariyle Milas’ı terk ederek yerini parçalı bulutlu havaya vereceği bildirildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin