A+ A A-

 

Milas Halk Eğitimi Merkezi’nde Emlak Danışmanlığı Kursu eğitimlerine başlandı. Açık Alan (Kantinci) İşletmeciliği Kursu ve Kalorifer Ateşçiliği Kursu için kayıtlar devam ediyor.

141117kurs_c041f.jpg
Haber: Hamza Balandı
Yeni eğitim öğretim döneminde bir ayda 145 adet kurs açan ve şuan 4 bin kursiyere hizmet veren Milas Halk Eğitimi Merkezi, kursiyerlerden gelen talepler doğrultusunda yeni kurslar açmaya devam ediyor. Milas Halk Eğitimi Merkezi, son olarak 120 saatlik bir eğitimi kapsayan Emlak Danışmanlığı Kursunu açtı. Eğitimlere başlanılan Emlak Danışmanlığı Kursu’nda bugün mesai saatleri içerisinde yeni kayıtlar yapılabiliyor.
Öte yandan 32 saatlik Açık Alan (Kantinci) İşletmeciliği Kursu için kayıtlar devam ediyor.
BELGESİ OLMAYAN KALORİFER YAKAMAYACAK
48 saatlik eğitimden oluşan Kalorifer Ateşçiliği Kursu için de kayıtların devam ettiği bildirilirken, bu belge olmadan asla kalorifer yakımı işleminin yapılamayacağına dikkat çekiliyor.
Kılıç Holding, Gümüşdoğa A.Ş., Sürsan A.Ş., Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Anahtar Teslim Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, Esan Eczacıbaşı A.Ş., TAV Milas-Bodrum Terminal İşletmeciliği A.Ş. ve Milas Avcılar Derneği ile kurulan protokoller kapsamında ihtiyaç duyulan alanlarda eğitimler veren Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, şirketlere ve STK’lara 3 bine yakın kursun eğitimine vermeye hazır olduğu belirtildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin