A+ A A-

 

Milas’ta AYDEM tarafından yapılacak olan arıza onarım ve bakım çalışması nedeniyle, bugün 5 saate varan enerji kesintisi yaşacak.

270417enerji_1a4f6_6ec00.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AYDEM, arıza onarım ve bakım çalışması nedeniyle; bugün Milas mahallelerinde 5 saate varan enerji kesintisinin yaşanacağını duyurdu.
Milas’ta yaşanılacak olan elektrik kesintisiyle birlikte, bugün kırsal mahallelerde belli bir süreliğine elektrik verilemeyecek.
Buna göre, bugün saat 09.00-14.00 arasında; Baharlı, Koru, Ağaçlıhöyük, Bahçeköy, Gökçeler, Yakaköy, Akyol, Ekinambarı, Güllük, Kemikler, Boğaziçi, Dörttepe mahalleleri genelinde ve bu bölgelerde bulunan DHMİ Milas-Bodrum Havalimanı, Gümüşdoğa, Kılıç, Esan maden, Akfen arıtma gibi özel trafolarda da alternatif beslenme yapılacağından enerji verilecek olup, kısıt şartları oluşması durumda enerji kesintisi uygulamasına gidilecek.
Yarın ise yatırım tesislerinin devreye alınması nedeniyle; Boğaziçi Mahallesi Yazlık Siteler mevkiinde, Dörttepe evleri, Çamtepe Sitesi, Çamlık Sitesi, Daphane Otel, Reglum Bargilya gibi özel trafolu müşterilerde, elektrik kesintisi uygulanacak.
Yetkililer, kesinti öncesi vatandaşların gerekli önlemleri almalarını istedi.
Çalışmanın erken tamamlanması durumunda, enerji daha önce verilebilecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin