A+ A A-

 

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. yıl dönümünde Milaslı esnaflara Bin adet ‘Atatürk posteri’ dağıttı.

131117poster.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yıl dönümünde Milaslı esnaflara Bin adet ‘Atatürk posteri’ dağıtımı gerçekleştirdi.
Ülkü Ocakları gençlerin gerçekleştirmiş olduğu dağıtımda; esnafa hayırlı işler dileyerek, büyük Komutan Atatürk için dua istediler.
Konuyla ilgili Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül yaptığı açıklamada: “Vefatının 79. yılında Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk’ü şükranla anıyoruz. Ülkü Ocakları olarak bıraktığı mirasın ebedi bekçisi olmaya devam edeceğiz. Gönül ve fikirhanemizde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümsüzdür ve ölümsüz olarak kalacaktır. Bırakmış olduğu fikir, amaç ve hedefleri anlatmakla yeterli olmayacağı gibi yaşayarak emanetlerine ancak sahip çıkılabilecektir. Bizlerde bunun bilincinde ve şuurunda dün olduğu gibi bugünde olmaya devam edeceğiz. Zira nezdnimizde Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’dir. Atatürk, Adriyatik’ten Çin Seddi’ne kutlu bir hayal ve Atatürk Turan demektir. Onun çizdiği yolda yürümeye ne pahasına olursa olsun samimiyet ile devam edecek, yılmadan yorulmadan daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bu duygu ve düşünceler ile vefat yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşlarına Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Ne mutlu Türk’üm diyene.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin