A+ A A-

 

Menteş Gençlik Spor, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla yarın saat 15.00’te Menteş Mehmet Kadıoğlu Remzi Ozan Özel İş Uygulama Okulu’nda, bağımlılık yapan maddeler ve zararları sağlıklı yaşam önerileri konulu konferans düzenleyecek.

111117mentes_c43e3.jpg
Haber: Yunus Emre Demitaş
Son günlerde gündemden düşmeyen madde bağımlılığı konusunda bilinç oluşturarak, genç nesli kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefleyen Menteş Gençlik Spor Yönetimi, “Bağımlılık Yapan Maddeler ve Zararları Sağlıklı Yaşam Önerileri” konulu konferans düzenleyecek.
12 Kasım Pazar günü yani yarın saat 15.00’te Menteş Mehmet Kadıoğlu Remzi Ozan Özel İş Uygulama Okulu’nda düzenlenecek olan konferansa konuşmacı olarak; Psikolog Necla Günay Keskin ve 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu katılacak.
Psikolog Keskin ve Dr. Çubukcuoğlu, gerçekleştirecekleri sunumlarda bağımlılık yapan maddelerin zararlarına dikkat çekerek, katılımcılara sağlıklı yaşam önerilerinde bulunacaklar.
Milas halkını ve gençleri konferansa katılmaya davet eden Menteş Mahalle Muhtarı ve aynı zamanda Menteş Gençlik Spor Kulübü Sekreteri Bayram Arıcı, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması ve spora yönlendirilmesi amacıyla kurulan Menteş Gençlik Spor’un, sportif faaliyetlerin yanı sıra bu tür eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına da devam edeceğini kaydetti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin