A+ A A-

 

Selimiye Deveciler Derneği, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

091117DEVE_29233.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Selimiye Deveciler Derneği, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Selimiye Deveciler Dernek Başkanı Ferhat Savran; 28 Ocak Pazar günü Selimiye’de gerçekleştirilecek 4’üncü Deve Güreşi Şenliğine verdiği desteklerden dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etti.
Güreş tertip komitesi adına Başkan Tokat’ı ziyaret eden heyette Selimiye Deveciler Derneği Başkan Yardımcısı Gürsel Çöllüoğlu’da yer aldı.
Başkan Ferhat Savran; “Bu yıl deve güreşlerimizin 4’üncüsünü gerçekleştireceğiz. 3 yıldan bu yana güreş şenliklerimizin gerçekleşmesinde Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve ekibinin büyük katkıları oluyor. Bu anlamda kendisini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik ” dedi.
Deve güreşlerinin bölgenin geleneksel etkinliği olduğunu ve ellerinden geldiği kadar katkı sağlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Tokat; “Bu geleneksel etkinliği ve kültürün yaşatılmasında emek veren herkesi kutluyorum” diye kaydetti.
Selimiye Deveciler Derneği Başkanı Savran, Başkan Tokat’a bir de teşekkür plaketi takdim etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin