A+ A A-

 

Milas Ziraat Odası Meclisi, Hacı İlyas Mahallesi’nde bulunan eski hizmet binasında son meclis toplantısını gerçekleştirdi.

081117mizo_1daf6.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Ziraat Odası Meclisi, Hacı İlyas Mahallesi’nde bulunan eski hizmet binasında son meclis toplantısını yaptı.
Hacı İlyas Mahallesi, Salı Pazarı yanında bulunan eski hizmet binasındaki toplantı salonunda; son kez 2017 yılı Milas Ziraat Odası Kasım ayı meclis toplantısının gerçekleştiğini duyuran Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, artık meclis toplantılarının Milas-Söke karayolu Suçum mevkii 3. km’de bulunan yeni hizmet binasında yapılacağını duyurdu.
Atıcı’nın konuşmasının ardından Milas Ziraat Odası Kasım ayı toplantısına geçildi. Toplantıda; 5 gündem maddesi meclis üyeleriyle görüşülüp, karara bağlandı.
Gerçekleştirilen meclis toplantısında; bu yıl 4. kez yapılacak olan Milas Zeytin Hasat Şenliği hazırlıkları ve yapılacak olan maddi yardımlar, Milas çiftçisinin genel sorunları ve çözümleri, zeytin ağaçlarında görülen Halkalı Leke Hastalığı’nda gelinen son durum ve 3. etap ilaçlama programı konuları konuşuldu.
Toplantı, görüş ve temennilerin ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin