A+ A A-

 

Radyo Tech’te her hafta farklı gündem konularıyla dinleyici karşısına çıkan “Sorunlar ve Çözümleri” programında bu hafta Milas’taki çevre kirliliği ele alınacak.

131216hava_53bf0.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas’ın yöresel problemlerinin dile getirildiği tek platform olan ve her hafta 97.1 Radyo Tech’te Nuriddin Erdoğan’ın sunumuyla canlı yayınlanan ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programı, bu hafta konuk olarak Milas Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığından Çevre Sağlığı görevlisi Nizamettin İpteş’i ağırlayacak.
Yarın saat 13.30-15.30 saatleri arasında canlı yayın konuğu olacak olan İpteş; Milas’ın hava kirliliği, hava kalitesinin korunması için yapılması gereken önlemler, yakım saatleri, hangi kalite kömürün kullanılması gerektiği, yakılması serbest ve serbest olmayan yakıtlar, yakıcıların aldığı eğitimler, Milas’ın hava kalitesi istatistiği konuları hakkında dinleyicilere bilgi aktaracak.
97.1 Radyo Tech’i facebook sayfasından sorularınızı ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca www.radyotech.com’dan da canlı radyo yayınını takip edebilirsiniz.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin