A+ A A-

 

Milas Avcılar Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Özkan, 14 Ekim Cumartesi günü itibariyle 2017-2018 Av Döneminin tüm gruplarda açılacağını duyurdu.

131017av.jpg
Haber: Hamza Balandı
14 Ekim Cumartesi günü itibariyle 2017-2018 Av Döneminin tüm gruplarda açılacağını duyuran Milas Avcılar Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Özkan, yeni av döneminde tüm avcılara hatasız, kazasız ve bereketli bir sezon geçirmelerini temenni etti. Milas-Bodrum Havalimanı tel örgülerine 300 metre mesafede her türlü avcılığın yasak olduğunu hatırlatan Başkan Özkan, Güllük Dalyanı avlağının ava açılmasının kolay olmadığına dikkat çekerek, “2014 yılında avcılığa kapatılan Güllük Dalyanı avlağımızı ne zorluklarla açtırdığımızı pek çoğunuz yakından şahitsiniz. 2016 ve bu yıl yapılan ilçe ve il av komisyonu toplantılarında, havaalanı tel örgülerine yaklaşan avcılar nedeniyle Güllük Dalyanı’nın ava kapanması gündeme geldi. Biz bunları çok büyük zorluklarla aştık. İlçe av komisyonu toplantısında tutanaklara geçtiği gibi, uyarı tabelalarını yaptırma ve dikme işi derneğimize verildi. Bizde bu görevi bir daha sıkıntı yaşamayalım diye eksiksiz yerine getirdik. Bundan sonra asıl görev sizlere düşüyor. Lütfen Milas Havaalanı tel örgülerine yaklaşmayalım. Yaklaşanları ikaz edelim. Zorluk çıkaranları telefonumuza kaydedip gereken yerlere bildirelim. Çünkü bu avlak biz avcıların. Tüm avcılara 2017-2018 av döneminde hatasız, kazasız ve bereketli avlar dilerim. Rastgele…” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin