A+ A A-

 

Devlet Su İşleri Muğla Şube Müdürü Mehmet İskender, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’ya ziyaret gerçekleştirdi.

131017ziraat.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Devlet Su İşleri Muğla Şube Müdürü Mehmet İskender ve beraberindeki teknik ekipten Hasan Yavuz ile Fatih Çetinkaya, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’yı ziyaret etti.
İskender ziyaretinde, DSİ'nin Milas’ta yaptığı yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı da önümüzdeki yıllarda Milaslı çiftçilerin tarımsal sulamadaki sıkıntılarının ivedilikle çözülmesi için sulama projelerinin hızlandırılması konusunu dile getirdi.
Atıcı, özellikle bitkisel üretimin yoğun olarak yapıldığı ovalarda giderek tuzlanan ve yetersiz kalan yeraltı sularının sulu tarımı bitireceğini vurgu yaptı.
İskender, Başkan Atıcı’nın sözleri üzerine Milas'ta DSİ’nin birçok yatırıma imza attığını ve yeni yapılacak barajlarla ilgili (Eşence ve Kemikler Barajı) çalışmaların hızlandırıldığını söyledi.
Ziyaret, karşılıklı yapılan sohbetlerin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin