A+ A A-

 

Milas Halk Eğitimi Merkezinde memur olarak görev yaparken geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Ebru Ataman, ölümünün birinci yılında dualarla anıldı.

111017lokma_dc5c8.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Halk Eğitimi Merkezinde 6 yıl memur olarak görev yapan evli ve iki çocuk annesi Ebru Ataman, göğüs kanseri hastalığı nedeniyle geçtiğimiz yıl hayatını kaybetmişti. 38 yaşında hayata gözlerini yuman Ataman, ölümünün birinci yılında anıldı.
Milas Halk Eğitimi Merkezi önünde düzenlenen törene; Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Halk Eğitimi Merkezi yöneticileri ve idari personeli, Ataman ailesinin yakınları katıldı. Ölümüyle sevenlerini üzen Ataman, duygu dolu anların yaşandığı törende dualarla anıldı.
Ataman ailesi ise başsağlığı dileklerini kabul etti. Daha sonra Ataman hayrına lokma ikramında bulunuldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin