A+ A A-

 

Latmos Travel Seyahat Acentesi, 1980’li yıllardan bu yana turizm sektöründeki deneyimlerini Milaslılarla buluşturdu. Acente, Milas’ta hizmet vermeye başladı.

091017latmos.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle açılışını gerçekleştiren Latmos Travel Seyahat Acentesi, Milas’ta hizmet vermeye başladı.
Latmos Travel Seyahat Acentesi İşletmecisi Mithat Serçin, 37 yıllık turizm deneyimiyle artık Milas’ta hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek, “Latmos-Travel ailesi olarak 1980’li yıllarda Bafa Gölü’nün kuzey yakasında, Kapıkırı Mahallesi’nde Agora Pansiyon adıyla girdiğimiz turizm sektöründe; alternatif turizm de uzmanlaşarak konaklama hizmeti yanı sıra yürüyüş turları, kuş gözlemi, kültür turları ve agro turizm gibi alternatif tatil hizmeti üzerinde uzmanlaşarak hizmet verdik. Uzun yıllar Avrupa ve iç piyasaya yönelik yapmış olduğumuz hizmet deneyimi ile 2011 yılında kurumsallaşarak Latmos-Travel (turizm seyahat acentesi) adıyla sahip olduğumuz tecrübe ile yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonlarıyla, yeni adresimiz olan İsmet Paşa Mahallesi’nde (Kaymakamlık lojmanı karşısı) Milas’ta hizmet vermeye devam edecektir.” dedi.
Latmos Travel açılışıyla birlikte, turizm seyahat fırsatları sunmaya başladı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin