A+ A A-

 

Milas’ta geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 22 yaşındaki Gizem Pisi için dün yemek ikramında bulunularak, mevlid okundu.

061017mevlis.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas-Bodrum karayolunda üç aracın çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 22 yaşındaki Gizem Pisi hayrına, dün yemek ikramında bulunuldu ve mevlid okundu. Ölümüyle sevenlerini derinden üzen Gizem Pisi için düzenlenecek 40 mevlidine katılanlar, dualarla Gizem’i andı.
Şevketiye Mahallesi’ndeki 23 Nisan Bulvarı’nda bulunan Özzirve Apartmanı’nın bahçesinde gerçekleştirilen mevlide katılanlara teşekkür eden Gizem’in ağabeyi İsmet Pisi, kardeşinin ölümünün ardından başsağlığı dileğinde bulunanlara, acı günlerinde destek olanlara ve mevlide iştirak edenlere minnettar olduğunu söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin