A+ A A-

 

Milas’ta Latmos Travel Seyahat Acentesi, düzenlenen törenle açılışını gerçekleştirdi.

031017acentee_12e54.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’ta turizm alanında birçok hizmet verecek olan Latmos Travel Seyahat Acentesi, dün düzenlenen törenle açılışını yaptı.
Milas İsmetpaşa Mahallesi Turgut Özal Caddesi’nde yer alan acentenin düzenlenen açılış törenine; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı ve çok sayıda davetli katıldı.
Acentenin açılış kurdelesini kesen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Latmos Travel Seyahat Acentesi’nin sahibi Orhan Serçin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.
Acentenin isminin ‘Latmos’ olmasının çok manidar ve bir o kadar değerli olduğunu vurgulayan Başkan Tokat, Latmos’un Milas’ın parlayan yıldızı olduğuna da dikkat çekti.
Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Gerçekleştirilen açılış töreni, oldukça yoğun ilgi gördü.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin